Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską

25/05/2021 - 01/06/2021

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie serdecznie zaprasza najmłodszych do obejrzenia spotkania autorskiego ze znaną i uwielbianą przez wszystkie dzieci pisarką Renatą Piątkowską. Kochani macie okazję zapoznać się z dorobkiem artystycznym pisarki. Poza tym pani Piątkowska opowie Wam również o swojej pasji, jaką jest jazda konna. Podpowie także, co trzeba zrobić, żeby zostać uhonorowanym Orderem Uśmiechu, a nawet Nagrodą Nobla. Autorka zdradzi Wam też co nieco na temat swej najnowszej publikacji, która zostanie wydana jeszcze w tym roku. Do najbardziej znanych i lubianych publikacji Renaty Piątkowskiej należą: Opowiadania dla przedszkolaków, Opowiadania z piaskownicy, Nie ma nudnych dni, Z przysłowiami za pan brat, Twardy orzech do zgryzienia czy Dziadek na huśtawce. Spotkanie dostarczy Wam zapewne dużo radości i satysfakcji ze znajomości przeczytanych i omawianych książek. Z kolei małych czytelników, którzy jeszcze nie znają utworów autorki, być może zachęci ono do zapoznania się z nimi. W wolnej chwili zerknijcie wiec w ekran na tą relację. Z pewnością będzie to bardzo dobrze wykorzystany czas.

Na zdjęciu po lewej stronie znajduje się pisarka książek dla dzieci Renata Piątkowska. W dłoni trzyma książkę swojego autorstwa pod tytułem "Zbój". Obok pisarki siedzi pani Malwina Kożurno, moderator spotkania autorskiego z panią Piątkowską. W tle widoczne są białe ściany mieszkania, na których wiszą olejne obrazy w różnych o kształtach, oprawione w pozłacane ramy.