Ptaków wokół LAS

04/03/2024 - 08/05/2024

Zapraszamy na niezwykłą podróż w głąb natury, która czeka tuż za progiem naszych domów. Adam Dobrowolski, profesjonalny fotograf portretowy, podczas swoich codziennych spacerów z psami, odkrył i uwiecznił na zdjęciach 100 gatunków ptaków zamieszkujących gminę Suchy Las.

Ta wystawa to hołd dla piękna i różnorodności naszej lokalnej fauny. Każde zdjęcie to unikalny portret, który ujawnia charakter i osobowość każdego z tych skrzydlatych mieszkańców naszej gminy.

Wystawa ma na celu pokazanie mieszkańcom, jak wiele ciekawych gatunków ptaków jest tuż obok nas. Wystarczy wybrać się na spacer i uzbroić się w lornetkę, aby móc podziwiać te naturalne cuda. Po wernisażu zapraszamy do sali widowiskowej CKiBP, aby zobaczyć prezentację, dotyczącą oczywiście – ptaków. Czujnych słuchaczy prezentacji zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodami są zdjęcia ptaków.

Wernisaż wystawy połączony z wykładem i prezentacją multimedialną odbędzie się w  poniedziałek 4 marca o godz. 17:00 w holu i sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie.

Wystawa potrwa do 8 maja.

Wydruk zdjęć zasponsorowało Stowarzyszenie Lokalni w gminie Suchy Las.

Wystawa objęta jest patronatem honorowym Wójta Gminy Suchy Las.

Wstęp wolny!  Zapraszamy.