KOLCZYKI Z MASY POLIMEROWEJ – warsztaty

27/04/2024

Przyszła wiosna! Czas dodać sobie barw kolorową, modelinową biżuterią! Trendy ulegają zmianie, dlatego warto je poznać i podejść tworzenia z zupełnie innej strony. W trakcie warsztatu zaprojektujesz własną kolekcję biżuterii z profesjonalnej gliny polimerowej Fimo. Nauczysz się technik tworzenia tekstur imitujących różne kamienie i materiały, dowiesz się jak uzyskać cieniowanie barw w modelinie, jak zastosować efekt złocenia itp. Porozmawiamy również o współczesnych trendach w tworzeniu biżuterii oraz technikach jej tworzenia.

Fimo to materiał bardzo trwały. Dzięki wypaleniu zachowuje kształt i kolor a do tego jest lekki, więc komfortowy w noszeniu. Wykonane prace zabierzesz ze sobą od razu po spotkaniu. Podczas warsztatów zapewniamy masę polimerową, niezbędne narzędzia do jej obróbki, elementy biżuteryjne z materiałów antyalergicznych do wykonania  4 pary kolczyków:  Dwie pary na bigle (wiszące zawieszki) i dwie pary na sztyft.

27.04.2024r., godz. 10:00
Czas trwania: 4h

Warsztat dla dorosłych i młodzieży

prowadzenie: Cecylia Kotlicka – Magister Sztuki, absolwentka ASP w Łodzi na wydziale grafiki i malarstwa, szkoleniowiec, artystka, scenografka, graficzka. Od 2007 roku działająca z licznymi podmiotami publicznymi, samorządowy, organizacjami pozarządowymi oraz prywatnymi jako edukatorka, inicjatorka wystaw, pomysłodawca i realizatorka licznych scenografii i lalek teatralnych.

Koszt uczestnictwa: 250zł  kup bilet

Bilety ze zniżką dostępne w sekretariacie:

Sucholeska Karta Dużej Rodziny: 187,50zł

Sucholeska Karta Seniora: 125 zł