Każdy ma prawo do bezpłatnego korzystania z biblioteki.
1. PRZYJDŹ Nasz adres: ul. Szkolna 16, Suchy Las. Możesz też zapisać się przez internet. Zapis on-line trzeba potwierdzić na miejscu.
2. WEŹ ZE SOBĄ aktualny dokument ze zdjęciem i numerem PESEL potwierdzający, kim jesteś. Jeśli zapisujesz swoje dziecko, potrzebny będzie jego PESEL.
3. POTWIERDŹ podpisem na karcie zapisu, że zgadzasz się przestrzegać regulaminu biblioteki. Kartę zapisu dziecka podpisuje rodzic lb prawny opiekun. To osoba odpowiedzialna za konto dziecka.
4. KORZYSTAJ Witamy w Bibliotece! Dostajesz swoją Kartę. Możesz jej używać we wszystkich naszych filiach. Wypożyczaj samodzielnie lub upoważnij do tego inną osobę. Bibliotekarka lub bibliotekarz wyjaśni ci, jak to zrobić.
TWOJE DANE:
- podanie danych jest dobrowolne ale konieczne, żeby korzystać z biblioteki
- podczas zapisu dowiesz się jak, w jakim zakresie i do kiedy przetwarzamy twoje dane
- możesz zajrzeć do swoich danych, poprawić je, przenieść, cofnąć zgodę na przetwarzanie lub usunąć
- jeśli zmieni się twoje nazwisko, adres lub inne dane powiadom nas o tym!
Czytasz uproszczoną wersję Regulaminu. Pełną wersję znajdziesz w bibliotece i na www.osrodekkultury.pl