architektoniczna

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Suchy Las, ul. Szkolna 16

Wejście do budynku bez przeszkód architektonicznych, możliwy wjazd na wózku inwalidzkim. Na piętro umożliwia wjazd dźwig osobowy. Korytarze, sale zajęć, sala widowiskowa oraz przestrzeń pomiędzy regałami w części bibliotecznej budynku umożliwiają bezproblemowe poruszanie się na osób niepełnosprawnych. Na każdej kondygnacji znajdują się toalety dla osób niepełnosprawnych. Przed budynkiem biblioteki jest parking dostępny dla wszystkich użytkowników. Nie ma wydzielonej koperty dla niepełnosprawnych. Wstęp do budynku z psem asystującym.

Filia biblioteczna w Chludowie, ul. Szkolna 2

Wejście do budynku bez przeszkód architektonicznych, możliwy wjazd na wózku inwalidzkim. Na klatce schodowej bariera architektoniczna w postaci schodów prowadzących do pomieszczeń biblioteki. Biblioteka posiada schodołaz dla osób poruszających się na wózkach. Na zewnątrz budynku zamontowany jest dzwonek, który umożliwia wezwanie bibliotekarza. Korytarz oraz przestrzeń pomiędzy regałami w wypożyczalniach w większości przypadków umożliwia swobodne poruszanie się osób niepełnosprawnych. Toalety dostępne dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Przed budynkiem biblioteki jest parking dostępny dla wszystkich użytkowników. Nie ma wydzielonej koperty dla niepełnosprawnych. Wstęp do budynku z psem asystującym. Brak możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego na miejscu lub online.

Filia biblioteczna w Złotnikach, ul. Żukowa 14

Wejście do budynku oraz pomieszczeń biblioteki bez przeszkód architektonicznych, możliwy wjazd na wózku inwalidzkim. Korytarz oraz przestrzeń pomiędzy regałami w wypożyczalniach w większości przypadków umożliwia swobodne poruszanie się osób niepełnosprawnych. Brak toalety przystosowanej dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Brak parkingu. Wstęp do budynku z psem asystującym. Brak możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego na miejscu lub online.

Filia STARY BAR w Chludowie, ul. Poznańska 11

Wejście do budynku bez przeszkód architektonicznych, możliwy wjazd na wózku inwalidzkim. Na piętro umożliwia wjazd dźwig osobowy. Korytarze, sale zajęć i sala widowiskowa umożliwiają bezproblemowe poruszanie się na osób niepełnosprawnych. Toalety dla osób niepełnosprawnych znajdują się tylko na parterze. Przed budynkiem biblioteki jest parking dostępny dla wszystkich użytkowników. Nie ma wydzielonej koperty dla niepełnosprawnych. Wstęp do budynku z psem asystującym.

Uwagi dotyczące dostępności Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Suchy Las prosimy kierować na adres: dostepnosc@osrodekkultury.pl