SEKS DLA OPORNYCH

18/02/2017

Spektakl „Seks dla opornych”  grany jest w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie od września 2013 roku.  Cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że zagramy go ponownie w lutym. Tak duża  „oglądalność”, to zasługa znakomitych aktorów: Marii Pakulnis i Mirosława Kropielnickiego, a także doskonałej reżyserii Bożeny Borowskiej. Nie można pominąć scenografa, a jest nim p. Ewa Strebejko – Hryniewicz,  która świetnie poradziła sobie z adaptacją naszej sceny do celów spektaklu.

18 lutego  czeka nas kolejne spotkanie z Alice i Henrym, małżeństwem z dwudziestoparoletnim stażem wiodącym zwyczajne, pracowite, wręcz banalne życie. Pragnąc ożywić swój związek i obudzić dawną namiętność wybrali się na weekend do  ekskluzywnego hotelu z podręcznikiem Seks dla opornych. Co z tego wynikło, trzeba zobaczyć. Będzie emocjonująco, burzliwie, śmiesznie i zarazem gorzko, jak to w małżeństwie bywa. Znakomita sztuka i świetnie zagrana.

Zapraszamy  do Sali Widowiskowej CKiBP

Termin : 18 lutego, godz. 18.00

Bilety : normalny 50 zł oraz ulgowy 40 zł do nabycia  w sekretariacie CKiBP w Suchym Lesie (poniedziałek-piątek godz. 9.00-17.00) oraz na stronie www.bilety24.pl . Bilety grupowe – dla grup powyżej 10 osób – w cenie biletów ulgowych.

Bilet ulgowy dostępny jest dla emerytów, rencistów uczniów i studentów do 26 roku życia na podstawie legitymacji uprawniającej do zniżki

sex