Zrób nastrój! Szydełkujemy choinkowe bombki

15/12/2018

ZRÓB NASTRÓJ

SZYDEŁKUJEMY CHOINKOWE BOMBKI

8 i 15 grudnia 2018, godz. 10.00-13.00

 

Zapraszamy do kolorowego świata włóczek, na warsztaty szydełkowania, gdzie każdy ciekawy pozna podstawowe ściegi, zgłębi tajniki sztuki i stworzy wyjątkową ozdobę świąteczną.

Zachęcamy do wspólnego tworzenia z dala od zgiełku spraw codziennych.

Podczas warsztatów powstaną klimatyczne BOMBKI i choć będziemy szydełkować według jednego wzoru, każda z nich będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Kosz warsztatu: 100 zł / 50 zł z własnymi materiałami

Informacja dla osób, które chcą przyjść z własnymi materiałami
Na warsztaty potrzebne będą:
– kule o średnicy 7 cm
– szydełko 2,5 mm
– kolorowe włóczki – najlepiej bawełniane.

 

WYSZYDEŁKUJ SOBIE ODROBINĘ PRZYJEMNOŚCI

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH

 Cykl warsztatów szydełkowania przeznaczony jest dla osób nie posiadających doświadczenia oraz dla tych, które chciałyby sobie przypomnieć podstawy szydełkowania. Jeśli szydełkowanie nie jest Ci obce, dołącz do nas i tak. Spędź miło czas w kreatywnym towarzystwie i poszerz swoje umiejętności o nowe techniki.

Jeśli szukasz nowych doświadczeń i pomysłów, interesujesz się projektami DIY, nudzą Cię gotowe propozycje, pragniesz tworzyć… TE warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Z nami dowiesz się, czym jest rękodzieło i doświadczysz, dlaczego tak dobrze uwalnia od stresu i uczy cierpliwości, rozbudza kreatywność.

Przyjdź z przyjaciółką, córką, mamą… Zrób sobie i/lub bliskiej Ci osobie prezent – spędź dobrze czas.
Zgłoś swój udział w warsztatach, które przygotowała i poprowadzi Anna Jakubiak – projektantka szydełkowych zabawek Slow Toys, twórczyni marki Zielony Groszek, która dzielenie się pasją uważa za sens swojej pracy.

*warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy marzą, aby rozpocząć nową przygodę z rękodziełem, jak również dla prawdziwych szydełkowych ninja 🙂

Zapisy: tel. 61 2500 400 i 61 2500 402