ZIMNO W STÓPKI? ZRÓB PAPUTKI ♥

17/11/2018

ZIMNO W STÓPKI? ZRÓB PAPUTKI

17 listopada 2018, godz. 10.00-13.00

 

Wyobraź sobie zimny listopadowy poranek. Kot trąca główką Twój policzek wyznaczając granicę między snem, a jawą. Wystawiasz nogę spod ciepłej kołdry, witając się z rześkim porankiem nowego dnia. Wstając z łóżka – ciepłego jeszcze od snów, wsuwasz stopy w wełniane i miękkie paputki… Czujesz się cudownie ♥

Zapraszamy na warsztaty szydełkowania, podczas których nauczysz się podstaw szydełkowania oraz poznasz bardziej zaawansowane sploty. Dowiesz się w jaki sposób wykonać ciepłe, domowe PAPUTKI. Otrzymasz wydrukowaną instrukcję oraz solidne know-how, a wszystko przećwiczysz w kreatywnej grupie pod okiem eksperta.

Kosz warsztatu: 100 zł / 50 zł z własnymi materiałami

Ania zaproponuje Wam dwa modele szydełkowych paputków
Pierwszy podstawowy, nie wymagający, jednocześnie uroczy
Drugi nieco bardziej zaawansowany, dla Tych z Was, które lubią wyzwania Tu prośba o przyniesienie ze sobą na warsztaty wkładki do butów w odpowiednim dla siebie rozmiarze. Najlepiej z fabrycznie przygotowanymi dziurkami, np.skórzane (jak na zdjęciu poniżej), ewentualnie filcowe – też sobie poradzimy
Do zobaczenia!

 

WYSZYDEŁKUJ SOBIE ODROBINĘ PRZYJEMNOŚCI

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH

 Cykl warsztatów szydełkowania przeznaczony jest dla osób nie posiadających doświadczenia oraz dla tych, które chciałyby sobie przypomnieć podstawy szydełkowania. Jeśli szydełkowanie nie jest Ci obce, dołącz do nas i tak. Spędź miło czas w kreatywnym towarzystwie i poszerz swoje umiejętności o nowe techniki.

Jeśli szukasz nowych doświadczeń i pomysłów, interesujesz się projektami DIY, nudzą Cię gotowe propozycje, pragniesz tworzyć… TE warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Z nami dowiesz się, czym jest rękodzieło i doświadczysz, dlaczego tak dobrze uwalnia od stresu i uczy cierpliwości, rozbudza kreatywność.

Przyjdź z przyjaciółką, córką, mamą… Zrób sobie i/lub bliskiej Ci osobie prezent – spędź dobrze czas.
Zgłoś swój udział w warsztatach, które przygotowała i poprowadzi Anna Jakubiak – projektantka szydełkowych zabawek Slow Toys, twórczyni marki Zielony Groszek, która dzielenie się pasją uważa za sens swojej pracy.

*warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy marzą, aby rozpocząć nową przygodę z rękodziełem, jak również dla prawdziwych szydełkowych ninja 🙂

Zapisy: tel. 61 2500 400 i 61 2500 402

Do 13 listopada można wybrać kolor (najbezpieczniej podać kolor główny i ewentualnie zastępczy, gdyby tamtego nie było).