Zima Toli – Głośne czytanie bajek

19/01/2020

19 stycznia 2020 roku o godz. 11.00 wszystkich najmłodszych serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie na spotkanie z czteroletnią Tolą w zimowej scenerii. Tola jest niezwykle ciekawskim dzieckiem. Interesuje się dosłownie wszystkim! Dzięki temu przeżywa swoje małe, jak i całkiem wielkie przygody. Tym razem wraz z rodzicami bacznie obserwuje zmieniający się świat w obliczu różnych pór roku. Czym zaskoczy Tolę zima, kiedy wszystko przykryte jest kołderką z białego puchu? Tola niczego się nie boi. Ubiera ciepłą kurteczkę, zakłada na głowę grubą czapkę i rusza w zaśnieżoną przestrzeń pełną naprawdę interesujących spraw. Opowiadania z cyklu „Zima Toli” autorstwa Anny Włodarkiewicz przytoczy nam na niedzielnym czytaniu bajek Piotr Witoń. Wstęp za okazaniem bezpłatnego zaproszenia dostępnego do odbioru w Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las.

Serdecznie zapraszamy.