Zagubiony przepis na pierniczki – świąteczny escape room online

19/12/2020 - 06/01/2021
Przedstawiamy Wam świąteczny escape room online pod tytułem
„Zagubiony przepis na pierniczki”.

Temat przewodni gry dotyczy zagubionego przepisu na świąteczne wypieki, które Święty Mikołaj tak strasznie lubi. Co będzie, gdy się przepis nie znajdzie? Czy w tym roku przyjdzie Mikołajowi obejść się smakiem? Wszystko w Waszych rękach. Podejmijcie wyzwanie i pomóżcie małemu Elfowi odnaleźć kopię sekretnej receptury na pierniki. Wasze zadanie polega na zdobyciu szyfru, niezbędnego do otwarcia skrzyni, w której ukryty jest stary przepis. Przed Wami wskazówki i seria zadań, które doprowadzą Was do celu. Zatem do dzieła, bo święta są już całkiem blisko!!!

 

JAK ZAGRAĆ?

Gra jest całkowicie za darmo. Aby rozpocząć grę, wystarczy kliknąć w przycisk START i gotowe. W nasz świąteczny escape room możecie zagrać na komputerze, smartfonie i tablecie. A więc do dzieła! Graj, gdzie tylko chcesz i kiedy chcesz!

Wiek uczestników gry: dla dużych i małych, dla dorosłych i dla dzieci 😉

Udanej zabawy!!!

 

UWAGA TECHNICZNA: Dobrze jest włączyć grę w trybie pełnoekranowym, żeby były dostępne dla gracza wszystkie przyciski z funkcjami. Tryb ten uruchamia się przyciskiem z trzema kropkami, który widoczny jest w prawym dolnym narożniku ekranu startowego gry. Powodzenia!!!