Zabierz tatę do biblioteki!

21/06/2023

Hej Tato, hej Opiekunie – weź dziecko za rękę i przyjdźcie do biblioteki!

Kiedy? W środę 21 czerwca o godz. 16:00.

Po co? Żeby wspólnie świętować Dzień Taty! Poznamy historię pewnego nocnego spaceru, chwycimy linijki, ekierki i sprawdzimy, czy da się zmierzyć… miłość🤯 Razem z nami przyłączcie się do akcji #TataTeżCzyta i zabierzcie swoje dzieciaki do biblioteki na wspólne czytanie i zabawy.

Na spotkanie zapraszamy dzieci od 5-7 lat. Zapisy w bibliotece, można też dzwonić pod numer 61 2500 40.

PS. Po bajkowym spacerze zachęcamy do takiego prawdziwego – być może z obserwacją przyrody, szaleństwem na placu zabaw albo porcją pysznych lodów!

Supermoc książek #TataTeżCzyta to kampania Fundacji Powszechnego Czytania, zachęcająca mężczyzn do czytania sobie i dzieciom. Pobierz darmową broszurę i dowiedz się CO? JAK? I DLACZEGO? warto czytać z dzieckiem. Więcej informacji o kampanii oraz publikację znajdziesz, klikając w link: https://fpc.org.pl/tatatezczyta-2/