Wystawa fotografii Daniela Sypniewskiego

17/05/2018 - 07/06/2018

Zapraszamy na wystawę Naturalnie, przedstawiającą fotografie Daniela Sypniewskiego, która oglądać można do 7 czerwca w holu Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las przy ul. Szkolnej 16.

DANIEL SYPNIEWSKI – z wykształcenia informatyk, na co dzień zajmuje się prowadzeniem sklepu wędkarskiego. Uwielbia kontakt z przyrodą. Wędkuje, chodzi po łąkach, lasach i obserwuje naturę. Dzięki dużej cierpliwości i wrażliwości, dostrzega to co umyka innym. Swoje niezwykłe spotkania z przyrodą – z dużym powodzeniem – zatrzymuje w fotograficznym kadrze. Wspaniały gawędziarz. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i wrażeniami na łamach poznańskiego pisma „Tu Naramowice”, ogólnopolskiego czasopisma „Poznaj Swój Kraj”, miesięcznika wędkarskiego „Wędkarstwo Moje Hobby” oraz na portalu wielkopolska-country.pl, zarażając innych swoją przyrodniczą i turystyczną pasją.