Wiosenne Przebudzenie Konkurs Recytatorski

21/03/2018

Jesienią 1999 roku UNESCO ustanowiło dzień 21 marca Światowym Dniem Poezji. Dlatego, to właśnie tego dnia, 21 marca chcielibyśmy zaprosić wszystkich młodych recytatorów z Gminy Suchy Las, na konkurs recytatorski Wiosenne Przebudzenie. Będą to eliminacje gminne do XIX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Wiosenne Przebudzenie, który odbędzie się tradycyjnie w Murowanej Goślinie.

WYNIKI KONKURSU

Nasze gminne spotkanie odbędzie się 21 marca o godz. 11.00 w sali widowiskowej CKiBP przy ul. Szkolnej 16.

Podczas konkursu będą obowiązywać następujące kategorie wiekowe:

– kategoria I – uczniowie szkół podstawowych – klasy I – III,

– kategoria II – uczniowie szkół podstawowych – klasy IV – VI,

– kategoria III – uczniowie szkół podstawowych – klasy VII i uczniowie szkół gimnazjalnych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie zgłaszając 3 reprezentantów szkoły w każdej kategorii wiekowej. Zgłoszenia należy przesyłać do 19 marca 2018r. na adres:

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

62-002 Suchy Las

tel. 612 500 402

e-mail: m.janas@osrodekkultury.pl

fax: 612 500 404

Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej.

Regulamin Wiosenne Przebudzenie

KARTA UCZESTNIKA 2018