Wieczór gier planszowych

14/11/2014

Wiesz , że najstarsze gry planszowe mają ok. 5000 lat, a najpopularniejsze  w Polsce „Monopoly” czy klasyczny „chińczyk” są już stulatkami? A Ty w co grasz? Może listopadowy wieczór spędzisz na grze w coś nowego, pasjonującego, wciągającego? 14 listopada od godz. 17.00 grupa KAWROZ zaprasza młodzież i dorosłych do CKiBP na wieczór gier planszowych!

Co roku na rynku europejskim pojawia się 600 nowych gier – niepokazywane w telewizji, prezentowane jedynie między pasjonatami na wystawach, targach i w specjalistycznych sklepach. Gry planszowe w naszym kraju coraz bardziej zyskują na popularności, wciąż jednak mogą Państwo ich nie znać, bo w Polsce dopiero ten trend się rozwija.

Grupa KAWROZ pod patronatem CKiBP zaprasza na wieczór z grami planszowymi dla młodzieży i dorosłych.

„600 gier to ogromna liczba ale na Polski rynek trafiają wyselekcjonowane, najciekawsze i najpopularniejsze 10-15% z tego wszystkiego, co jest „śmietanką gier planszowych”. My natomiast  wybieramy dla Państwa najlepsze z tych gier, pomagamy zrozumieć instrukcje i gramy” – zachęca pomysłodawczyni spotkania Beata Ratajczak i dodaje- „możecie Państwo odkryć sposób na wspaniałą rozrywkę dla dorosłych, młodzieży, znajomych lub rodziny bez telewizji i komputerów. Pomożemy pobudzać intelekt i rozwijać wyobraźnię, a nawet rozbawić do łez!”.

 

14 listopada 2014r., godz. 17.00-21.30

Hol CKiBP

Ul. Szkolna 16, Suchy Las

Udział: 10 zł /osoby

Rezerwacja miejsc: biuro@kawroz.pl lub tel. 668-127-649