Wesoły Ryjek – Głośne Czytanie Bajek

08/11/2015

Głośne Czytanie Bajek - Wesoły Ryjek

Wszystkich najmłodszych serdecznie zapraszamy na Głośne Czytanie Bajek do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las, które odbędzie się 8 listopada 2015 r. o godz. 11.00. Tym razem głównym bohaterem spotkania będzie mała świnka nosząca miano Wesołego Ryjka. Wesoły Ryjek to świnka jakich wiele, ale nie każdy prosiak jest aż tak dociekliwy jak właśnie ten. Ryjka fascynuje odkrywanie zagadek istniejącego świata. Gdyby Ryjek istniał naprawdę, to z całą pewnością byłby doskonałym przyjacielem każdego przedszkolaka. Może stać się również Waszym „kumplem”, jeśli tylko wpadniecie do nas w niedzielę… Uczestnictwo w comiesięcznym czytaniu bajek jest jak zwykle całkowicie bezpłatne. Należy tylko okazać przy wejściu zaproszenie, po którego odbiór można zgłaszać się do Biblioteki przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie.

Serdecznie zapraszamy.