Warsztaty szydełkowania kapelusza – odwołane

29/06/2019

W związku z piękną pogodą, a co za tym idzie, małym zainteresowaniem warsztatami, szydełkowy kapelusz przekładamy na nowy sezon. Warsztaty 29.06 nie odbędą się.

WARSZTATY SZYDEŁKOWANIA

KAPELUSZ

29 czerwca 2019, godz. 10.00-13.00

Lato zbliża się dużymi krokami, dlatego warto pomyśleć o letnich stylizacjach. Kapelusz jest zawsze świetnym dodatkiem do letnich sukienek, szortów czy stroju kąpielowego. A może zrobisz go dla siebie sama? A może dla swojego dziecka? Na najbliższych warsztatach szydełkowania czekać będzie na Ciebie gotowa instrukcja takiego kapelusza, fachowa pomoc i niezmiennie miła, twórcza atmosfera.

Kosz warsztatów: 100 zł / 50 zł z własnymi materiałami

 

Trudno jest mi pisać o sobie, zdecydowanie wolę pracować nad moimi nowymi, szydełkowymi pracami. Jestem Agnieszka i z wykształcenia jestem nauczycielem nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego. Jestem też mamą i żoną. W pracy nauczyciela wiele razy wykorzystywałam swoje umiejętności i kreatywne podejście, aby wyczarować coś z niczego i ciekawie poprowadzić zajęcia. Szydełkiem posługuje się od dzieciństwa, nauczyła mnie go babcia. Ona robiła serwetki, ja ubranka dla lalek. Potem wymyślałam ubrania dla siebie, rodziny i znajomych. Dużo rzeczy trafiło do szuflady niepokazywanych nikomu. Dzięki mężowi uwierzyłam, że moje umiejętności są warte tego aby je rozwijać, a prace aby je pokazać szerszemu gronu. Stąd decyzja o  podjęciu się prowadzenia warsztatów szydełkowych, na które wszystkich serdecznie zapraszam.

Zapisy:

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Ul. Szkolna 16, 62-002 Suchy Las

tel. 61 2500 400 i 61 2500 402