Warsztaty czytania wrażeniowego

11/06/2022
Małgorzata Swędrowska –  uwielbiana przez dzieci oraz rodziców autorka książek i animatorka czytelnictwa poprowadzi u nas kolejne warsztaty czytania wrażeniowego dla rodziców z maluchami! Zapraszamy 11 czerwca o godz. 11:00 do Starego Baru w Chludowie. Chcemy pokazać, że z wierszami patronki roku – Marii Konopnickiej – można się świetnie bawić.

Zapisów na zajęcia można dokonać telefonicznie pod numerem 61 25 00 401.

Warsztaty odbywają się w ramach zadania „Od dalekiej do bliskiej – o (naszej) Marii Konopnickiej” realizowanego przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną Gminy Suchy Las. Honorowym Patronem zadania jest Wójt Gminy Suchy Las, pan Grzegorz Wojtera.