Takich świąt jeszcze nie było – mikołajkowy spektakl

08/12/2019

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie serdecznie zaprasza najmłodszych na pełne magii przedstawienie Teatru Fuzja pod tytułem Takich świąt jeszcze nie było. Co tym razem przytrafi się arcy zabawnemu rodzeństwu Zyzi i Dyzia? Wspólnie z bohaterami dzieci będą miały okazję odkryć Święta Bożego Narodzenia na nowo! Pełen wartkiej akcji, śmiesznych dialogów i zabawnych piosenek spektakl zabierze wszystkich w świat Świętego Mikołaja, latających reniferów i mnóstwa prezentów. Spotkajmy się więc 8 grudnia o godz. 11:00 w sucholeskiej bibliotece. Przedstawienie jest bezpłatne, należy jednak wcześniej pobrać od nas darmową wejściówkę, aby móc w nim uczestniczyć. Gorąco wszystkich zapraszamy.