Szydełkowa siata

25/05/2019

WARSZTATY SZYDEŁKOWE

SZYDEŁKUJEMY SIATĘ

25 maja 2019, godz. 10.00-13.00

Na zakupy i na spacer, na plażę i na wycieczkę – szydełkowa siatka. Własnoręcznie wykonana z cienkiego sznurka siatka umili Wam różne wyjścia. W miarę lekka, przewiewna i pakowna. W kolorach o jakich tylko zamarzysz.

Wykonamy ją wspólnie podczas warsztatów, na których czekać będzie na Was gotowa instrukcja, fachowa pomoc i miłe towarzystwo.

Kosz warsztatu: 100 zł / 50 zł z własnymi materiałami

Warsztaty przeznaczone są dla tych wszystkich, którzy chcą miło i kreatywnie spędzić czas. Nawet jeżeli z szydełkiem i szydełkowaniem wcześniej nie mieli do czynienia. A do tego nie potrzeba wielkich umiejętność, wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie. Jeżeli więc chcesz po trudach codzienności zrobić coś dla siebie, podszkolić umiejętności lub nauczyć się nowych, moje warsztaty są właśnie dla Ciebie.

 

Trudno jest mi pisać o sobie, zdecydowanie wolę pracować nad moimi nowymi, szydełkowymi pracami. Jestem Agnieszka i z wykształcenia jestem nauczycielem nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego. Jestem też mamą i żoną. W pracy nauczyciela wiele razy wykorzystywałam swoje umiejętności i kreatywne podejście, aby wyczarować coś z niczego i ciekawie poprowadzić zajęcia. Szydełkiem posługuje się od dzieciństwa, nauczyła mnie go babcia. Ona robiła serwetki, ja ubranka dla lalek. Potem wymyślałam ubrania dla siebie, rodziny i znajomych. Dużo rzeczy trafiło do szuflady niepokazywanych nikomu. Dzięki mężowi uwierzyłam, że moje umiejętności są warte tego aby je rozwijać, a prace aby je pokazać szerszemu gronu. Stąd decyzja o  podjęciu się prowadzenia warsztatów szydełkowych, na które wszystkich serdecznie zapraszam.

Kolory do wyboru przy zapisach do 13 maja.

 

Zapisy:

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Ul. Szkolna 16, 62-002 Suchy Las

tel. 61 2500 400 i 61 2500 402