Sznurkowy plecak

WARSZTATY SZYDEŁKOWANIA

SZNURKOWY PLECAK

27 kwietnia 2019, godz. 10.00-13.00

Wiosna już w pełni, a za parę dni długi weekend. Właśnie dlatego w kwietniu zapraszam na kolejne warsztaty szydełkowe. Tym razem szydełkować będziemy plecak. Wykonamy go z sznurka bawełnianego, aby nie tracił formy, był lekki i pakowny. Taki, własnoręcznie wykonany produkt, może towarzyszyć Wam w wiosennych spacerach i długoweekendowych wyprawach. Na warsztacie czekać będzie na Was gotowa instrukcja, fachowa pomoc i miłe towarzystwo.

Kosz warsztatu: 100 zł / 50 zł z własnymi materiałami

Warsztaty przeznaczone są dla tych wszystkich, którzy chcą miło i kreatywnie spędzić czas. Nawet jeżeli z szydełkiem i szydełkowaniem wcześniej nie mieli do czynienia. A do tego nie potrzeba wielkich umiejętność, wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie. Jeżeli więc chcesz po trudach codzienności zrobić coś dla siebie, podszkolić umiejętności lub nauczyć się nowych, moje warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Przy wyborze opcji z materiałami, prowadząca proponuje następujące  kolory włóczki do wyboru:

Trudno jest mi pisać o sobie, zdecydowanie wolę pracować nad moimi nowymi, szydełkowymi pracami. Jestem Agnieszka i z wykształcenia jestem nauczycielem nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego. Jestem też mamą i żoną. W pracy nauczyciela wiele razy wykorzystywałam swoje umiejętności i kreatywne podejście, aby wyczarować coś z niczego i ciekawie poprowadzić zajęcia. Szydełkiem posługuje się od dzieciństwa, nauczyła mnie go babcia. Ona robiła serwetki, ja ubranka dla lalek. Potem wymyślałam ubrania dla siebie, rodziny i znajomych. Dużo rzeczy trafiło do szuflady niepokazywanych nikomu. Dzięki mężowi uwierzyłam, że moje umiejętności są warte tego aby je rozwijać, a prace aby je pokazać szerszemu gronu. Stąd decyzja o  podjęciu się prowadzenia warsztatów szydełkowych, na które wszystkich serdecznie zapraszam.

Zapisy:

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las