Spotkanie autorskie ze Stasią Budzisz

14/10/2022

Jest reporterką, filmoznawczynią, tłumaczką języka rosyjskiego oraz absolwentką Polskiej Szkoły Reportażu. Brała udział w socjologiczno-reporterskim projekcie Światła Małego Miasta i jest współzałożycielką grupy reporterskiej Głośniej. Zadebiutowała w 2019 roku książką reporterską zatytułowaną „Pokazucha. Na gruzińskich zasadach”. Dzięki niej przyjrzymy się nieco bliżej gruzińskiemu życiu i nie tylko.

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las we współpracy ze Stowarzyszenie Twórcze Horyzonty serdecznie zaprasza wszystkich na spotkanie autorskie ze Stasią Budzisz, które odbędzie się 14 października 2022 o godzinie 19.00. Wstęp na spotkanie jest całkowicie bezpłatny, należy jednak wcześniej pobrać darmową wejściówkę z Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie, filii bibliotecznej w Złotnikach lub Chludowie.

Wykorzystana do promocji wydarzenia fotografia jest fragmentem okładki reportażu „Pokazucha. Na gruzińskich zasadach” Stasi Budzisz, wydanego nakładem Wydawnictwa Poznańskiego w 2019 roku. Autorką zdjęcia jest Dina Oganova, okładkę zaprojektowała Magda Bloch.