Spotkanie autorskie z Tomaszem Raczkiem

16/12/2023

Tomasz Raczek – krytyk filmowy i youtuber (prowadzi własny kanał wideorecenzji filmowych), redaktor naczelny Magazynu Filmowego Stowarzyszenia Filmowców Polskich, autor audycji RACZEK MOVIE w Radiu Nowy Świat i nagrodzonego KREATURĄ 2022 podcastu THE ORIGINALS. Wcześniej m.in. kierownik literacki Zespołu Filmowego „Oko”, redaktor naczelny polskiej edycji PLAYBOYA i miesięcznika FILM, dyrektor kanałów telewizyjnych nfilmHD oraz wicedyrektor TVP2. Razem z Zygmuntem Kałużyńskim stworzył nadawany przez kilkanaście lat cykl filmowy „Perły z lamusa” w TVP2. Autor 15 książek o filmie i telewizji oraz 3 albumów płytowych z muzyką filmową. Laureat Nagrody im. Stanisława Wyspiańskiego, Wiktora, Nagrody PISF za popularyzowanie filmu w telewizji oraz właściciel tytułu „Mistrz Mowy Polskiej”.

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las serdecznie zaprasza wszystkich na spotkanie autorskie z Tomaszem Raczkiem, które odbędzie się 16 grudnia 2023 (SOBOTA) o godzinie 18.00. Jednocześnie informujemy, że wejściówki pobrane na spotkanie w terminie listopadowym są aktualne i uprawniają do uczestnictwa w nim w w/w czasie. Jeżeli dla kogoś z Państwa nowy termin spotkania jest niedogodny prosimy o informację zwrotną – telefoniczną do biblioteki w kwestii zwrotu wcześniej pobranych wejściówek.  Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 612 500 401.

Fot. Kamil Szpilski