Spektakl „Listy miłosne” – MIESIĄC TEATRU

18/03/2016
foto. materiały Impresariatu

Grażyna Wolszczak i Piotr Machalica wystąpią na scenie CKiBP 18 marca (godz.19.00) w sztuce znakomitego amerykańskiego dramaturga A. R. Gurneya zatytułowanej  Listy miłosne.

To wzruszająca historia wielkiego w swej sile i bardzo skomplikowanego uczucia dwojga ludzi. Dialog prowadzony w formie listów między Melissą i Andym na różnych etapach życia, w momentach radości i szczęścia, ale i w chwilach dramatycznych. To romantyczna, nieoczywista historia z interesującymi rolami dwojga lubianych i popularnych aktorów.

Tekst – Albert R. Gurney

Występują: Grażyna Wolszczak i Piotr Machalica

Reżyseria – Dariusz Taraszkiewicz

Scenografia – Magdalena Rekiel