SEKS DLA OPORNYCH w nowym sezonie artystycznym

17/09/2016

Spektakl „Seks dla opornych”  grany jest w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie od września 2013 roku – 3 sezony, przeszło 30. spektakli, ponad pięć i pół tysiąca widzów!  Cieszy się nieustającą popularnością. Przepis na sukces, to znakomici aktorzy Maria Pakulnis i Mirosław Kropielnicki, doskonała reżyseria Bożeny Borowskiej oraz genialny tekst. Nie można pominąć scenografa, a jest nim p. Ewa Strebejko – Hryniewicz,  która świetnie poradziła sobie z adaptacją naszej sceny do celów spektaklu.

We wrześniu czeka nas kolejne  spotkanie z Alice i Henrym, małżeństwem z dwudziestoparoletnim stażem wiodącym zwyczajne, pracowite, wręcz banalne życie. Pragnąc ożywić swój związek i obudzić dawną namiętność wybrali się na weekend do  ekskluzywnego hotelu z podręcznikiem Seks dla opornych. Co z tego wynikło, trzeba zobaczyć. Będzie emocjonująco, burzliwie, śmiesznie i zarazem gorzko, jak to w małżeństwie bywa. Znakomita sztuka i świetnie zagrana.

Zapraszamy  do Sali Widowiskowej CKiBP

17 września 2016 r., godz. 18.00

Bilety : normalny 50 zł oraz ulgowy 40 zł do nabycia  w sekretariacie CKiBP w Suchym Lesie (poniedziałek-piątek godz. 9.00-17.00) oraz na stronie www.bilety24.pl .

Bilety grupowe – od 15 osób.

Bilet ulgowy dostępny jest dla emerytów, rencistów uczniów i studentów do 26 roku życia na podstawie legitymacji uprawniającej do zniżki