Puf – szydełkowanie dla wygody

12/01/2019

PUF

SZYDEŁKOWANIE DLA WYGODY

12 stycznia 2019, godz. 10.00-13.00

Zapraszamy na warsztat rękodzielniczy, podczas którego nauczysz się szydełkować siedzisko PUF, który wykorzystasz, jako modny i funkcjonalny element wyposażenia wnętrz w stylu skandynawskim.

Podczas warsztatu zaczniesz i wykonasz część projektu – dokończysz go samodzielnie w domu, a jeśli będzie taka potrzeba przy wsparciu prowadzącej.

Wypełnieniem pufy będzie profesjonalny wsad z mieszanki tapicerskiej w estetycznym pokrowcu uszytym na wymiar.
Podczas zapisywania się na warsztaty (najpóźniej do 27 grudnia) nie zapomnij wybrać koloru pufy, którą stworzysz 🙂

Jeżeli szydełkujesz i masz swój sprzęt weź go ze sobą! Będą potrzebne: szydełko 8 mm, sznurek bawełniany 5 mm i wypełnienie pufy.

Kosz warsztatu: 220 zł / 50 zł z własnymi materiałami

Kolory sznurków do wyboru:

 

WYSZYDEŁKUJ SOBIE ODROBINĘ PRZYJEMNOŚCI

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH 

Cykl warsztatów szydełkowania przeznaczony jest dla osób nie posiadających doświadczenia oraz dla tych, które chciałyby sobie przypomnieć podstawy szydełkowania. Jeśli szydełkowanie nie jest Ci obce, dołącz do nas i tak. Spędź miło czas w kreatywnym towarzystwie i poszerz swoje umiejętności o nowe techniki.

Jeśli szukasz nowych doświadczeń i pomysłów, interesujesz się projektami DIY, nudzą Cię gotowe propozycje, pragniesz tworzyć… TE warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Z nami dowiesz się, czym jest rękodzieło i doświadczysz, dlaczego tak dobrze uwalnia od stresu i uczy cierpliwości, rozbudza kreatywność.

Przyjdź z przyjaciółką, córką, mamą… Zrób sobie i/lub bliskiej Ci osobie prezent – spędź dobrze czas.
Zgłoś swój udział w warsztatach, które przygotowała i poprowadzi Anna Jakubiak – projektantka szydełkowych zabawek Slow Toys, twórczyni marki Zielony Groszek, która dzielenie się pasją uważa za sens swojej pracy.

*warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy marzą, aby rozpocząć nową przygodę z rękodziełem, jak również dla prawdziwych szydełkowych ninja 🙂