Półkolonie w rytmie Hip Hop

08/08/2022 - 12/08/2022
Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność zaprosić Państwa (a właściwie wasze dzieci) do wzięcia udziału w półkoloniach z BreaKing School.
Półkolonie odbędą się w Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las sierpniu.
Termin : 08-12.08.2022
Mamy nadzieję zaskoczyć Państwa naszymi pomysłami i sprawić, aby dzieci spędziły czas bardzo aktywnie i kreatywnie. Każdy dzień będzie wyglądał inaczej a w programie mamy sporo ciekawostek! W planach są min. Warsztaty Plastyczne, takie szczególne bo prowadzone przez utalentowaną i nietuzinkową osobę. Maciek „Wieczur” Wieczorek jest niezwykle charyzmatycznym instruktorem, obdarzonym niezwykłymi talentami w wielu dziedzinach sztuki. Program bloku zajęć który będzie miał zaszczyt prowadzić dla Państwa dzieci jest głównie związany ze sztuką Graffiti, ale nie tylko! Nie będziemy zdradzać wszystkich szczegółów programu zajęć Maćka, żeby zbudować końcowy element zaskoczenia, ale jedno jest pewne – spektakularne owoce pracy artystycznej Państwa pociech, będzie można podziwiać na zakończeniu turnusu .Kolejnym element naszego programu są warsztaty taneczne, które poprowadzi Radosław „C-Gun” Arent. Radek wciągnie dzieciaki w świat Break Dance, przygotowując na finał turnusu widowiskową choreografię, w wykonaniu naszych podopiecznych.

Program będzie napięty, dlatego o to żeby nie zabrakło nam sił zadba Gajowa 12 Bistro&Cafe, mieszczące się w budynku CK Suchy Las. Będzie bardzo zdrowo i pysznie! Dzieci mają zapewnione drugie śniadanie i dwudaniowy obiad. Nasza kadra to ekipa wykwalifikowanych ludzi z wieloletnim doświadczeniem i świetnym podejściem pedagogicznym, co z pewnością sprawi, że wasze dzieciaki będą bardzo mile przeżywać tę wakacyjną przygodę. Szczegółowy opis naszych wychowawców wrzucimy w osobnych postach. Wszystkie dzieci są ubezpieczone, a półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
info i zapisy:
mail: infotbrschool@gmail.com
tel: 570 368 858-Radosław Arent

Cena:
Do 31 lipca: 500 zł
Od 1 sierpnia: 550 zł
Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 250 zł, w tytule imię i nazwisko dziecka z dopiskiem zaliczka półkolonie lato 2022.
Nr konta do wpłat: 72 1140 2004 0000 3102 7840 2404
Godziny: 8:00-16:00 Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las ul. Szkolna 16