Półkolonie UAM

03/08/2020 - 28/08/2020

Serdecznie zapraszamy na półkolonie dla dzieci organizowane we współpracy z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w ramach projektu „Przyszłość Wielkopolski w rękach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu” (POWR.03.01.00-00-T132/18).

Półkolonie odbędą się:

dla dzieci w wieku 5-9 lat w terminie: 3-14.08.2020 r.
dla dzieci w wieku 10-14 lat w terminie: 17-28.08.2020 r.
Zajęcia będą odbywały się w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las.

Udział w poszczególnych półkoloniach mogą wziąć dzieci w wieku 5-9 oraz 10-14 lat mieszkające na terenie Wielkopolski.

Koszt: 50 zł/os. To koszt pokrycia autokarów na wyjazdy do Poznania. Dzieci odwiedzą zoo. Obie grupy będą miały okazję wziąć udział w warsztatach w ogródku ekologicznym w Wirach.

W ramach projektu dzieci otrzymają pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek), opiekę wychowawców, ubezpieczenie NNW oraz materiały plastyczne i warsztatowe.

Zapraszamy do zapisów:

1. Wypełnij skrócony formularz rekrutacyjny (linki poniżej)
2. Poczekaj na potwierdzenie mailem czy znalazłeś się na liście uczestników
3. Wypełnij i odeślij dokumenty rekrutacyjne do daty wskazanej w mailu
4. Otrzymaj potwierdzenie zakwalifikowania do projektu
5. Przyjdź na półkolonie i donieś oryginały dokumentów rekrutacyjnych
DZIECI W WIEKU 5-9 LAT
rekrutacja jest już zakończona
Dookoła świata z UAM! – uczestnicy poprzez gry i zabawy poznają elementy kultur różnych krajów (m.in. Japonia, Indie, Meksyk), odbędą zajęcia prezentujące ciekawostki dotyczące tych kultur. Celem zajęć będzie zwiększenie umiejętności komunikacyjnych dzieci, zdolności pracy w grupie oraz umiejętności pozytywnego reagowania na styczność z innością. Poza zajęciami tematycznymi będą realizowane zajęcia warsztatowe, gry i zabawy. Dzieci wezmą udział w wyjeździe do zoo oraz do ogródka ekologicznego.
DZIECI W WIEKU 10-14 LAT
https://forms.gle/kG3PnuwyNpUpt4i8A  (jeśli link jest nieaktywny znaczy to że rekrutacja jest już zakończona)
PółEKOlonie – dbamy o środowisko – podczas półkolonii dzieci dowiedzą się jak dzięki codziennym nawykom mogą poprawić jakość swojego życia i zdrowia, oraz jaki ma to wpływ na środowisko. Odbędą się warsztaty zero waste oraz kuchni ekologicznej, prowadzący zapoznają dzieci z wiedzą nt. środowiska naturalnego. Dzieci wezmą udział w wyjeździe do zoo oraz do ogródka ekologicznego.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: polkolonie@1uniwersytet.pl.