Plakat lubi skakać

04/09/2020 - 25/09/2020

Wygłodniałych artystycznych wrażeń zapraszamy już 4 września na wernisaż wystawy autorstwa Przemysława Szydłowskiego pt.: PLAKAT LUBI SKAKAĆ.

Autor o wystawie: Plakat jest dla mnie wyzwaniem, niezależnie od tego, czy jest to moja wersja do filmu Spielberga, czy afisz na występ zespołu tanecznego w domu kultury. W prostym przekazie, znaku chcę ująć doświadczenie jak w soczewce. Ale przede wszystkim zaintrygować, żeby odbiorca był ciekawy, co dalej?

Przemysław Szydłowski to Absolwent Malarstwa oraz Wydziału Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Zajmuje się malarstwem, edukacją artystyczną, grafiką. Współpracuje ze stowarzyszeniami i fundacjami, prowadząc warsztaty artystyczne, uczestnicząc w międzynarodowych projektach wymiany młodzieży. W CKiBP prowadzi zajęcia praktyczno-techniczne ZETPETY.

PLAKAT LUBI SKAKAĆ

4 września 2020, godz. 18.00