Otwarcie Starego Baru

25/04/2021

update 15/04/2021

Szanowni Państwo

Otwierając niedawno Stary Bar w Chludowie w trybie online zaprosiliśmy Państwa na spotkanie „na żywo” 25 kwietnia. Niestety, jak się okazuje, spotkanie w tym terminie nie będzie możliwe, ponieważ obostrzenia zostały podtrzymane, a więc zakazana jest organizacja wszelkich wydarzeń z udziałem publiczności.

Nasze zaproszenie oczywiście jest aktualne, ale tym razem nie podajemy żadnych terminów, których potem nie moglibyśmy dotrzymać. Spotkajmy się wtedy, kiedy będzie mogło to przynieść nam pełną radość, bez troski i lęku o własne zdrowie. Oczywiście jak tylko będzie to możliwe, natychmiast Państwa poinformujemy.

Żeby zobaczyć budynek Starego Baru i posłuchać działających tam grup artystycznych, zapraszamy na wirtualny spacer: https://aeroactif.pl/pano/chludowo/?fbclid=IwAR2hF5sM4kRaLssstCxrlRczfpINLOVQHo3v9Y64Vv0V1IaQoIf_G_vp3wc

Do zobaczenia w Starym Barze!

 

 

SZANOWNI PAŃSTWO!
Z przykrością informujemy, że ze względu na aktualnie obowiązujące obostrzenia i zasady bezpieczeństwa, zmuszeni jesteśmy formułę oficjalnego otwarcia STAREGO BARU w Chludowie ograniczyć jedynie do wersji online. Poniżej transmisja z wydarzenia, które miało miejsce w sobotę 21 marca 2021 roku o godz. 12:00.
Ponowną próbę otwarcia z udziałem zaproszonych gości podejmiemy 25 kwietnia.
Trzymajcie się zdrowo!!!