Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

02/06/2015 - 03/06/2015

Ogólnopolski  Tydzień Czytania Dzieciom - Afryka Kazika

W ramach trwającego w czerwcu Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom w sucholeskim Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej odbędą się spotkania czytelników z literaturą. Wszystkich najmłodszych pragniemy zaprosić do wzięcia udziału w afrykańskiej przygodzie. 2 oraz 3 czerwca 2015 roku o godz. 10.00 oraz 11.00 wspólnie z Piotrem Witoniem wyruszymy w świat pełen dzikich zwierząt. Dzięki Kazikowi poznamy każdy zakątek Czarnego Lądu. Na Wspólnym Czytaniu Dzieciom wysłuchamy fragmentów książki Łukasza Wierzbickiego pod tytułem Afryka Kazika. Uczestnictwo w czytaniu bajek jest całkowicie bezpłatne. Chętne do wzięcia udziału w spotkaniach grupy przedszkolne oraz wczesnoszkolne mogą się zgłaszać do Biblioteki przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie oraz telefonicznie pod nr tel. 61 25 00 401.

Serdecznie zapraszamy.