Noc w Hogwarcie – noc w bibliotece

31/05/2019 - 01/06/2019

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie zaprasza swoich dziecięcych czytelników, w wieku od 9 do 12 lat na „Noc w Hogwarcie”. W podróż po krainie Harrego Pottera wybierzemy się już w nocy z 31 maja/1 czerwca 2019 r. Startujemy o godz. 20.30 w piątek, a po całonocnych zmaganiach o godz. 8.00 rano wrócimy do swych domów.
Impreza rozpocznie się spotkaniem wszystkich uczestników w holu Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej, gdzie będą mieli oni okazję zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi całej zabawy. Następnie młodzi ochotnicy podzieleni zostaną na cztery grupy oraz otrzymają pierwsze wskazówki. Przez najbliższe godziny odbędą tajemniczą wędrówkę rozwiązując przygotowane zagadki. Ale na tym atrakcje się nie kończą…
Udział najmłodszych w zabawie jest całkowicie bezpłatny!!! Rodzice mogą dokonywać zapisu dzieci na noc w bibliotece tylko i wyłącznie OSOBIŚCIE w Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie, przy ul. Szkolnej 16. Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel. 61 25 00 401. Nabór będzie otwarty od poniedziałku 6 maja 2019 r. do wyczerpania miejsc.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!!!

UWAGA!!! – LISTA UCZESTNIKÓW NOCY ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA Z POWODU WYCZERPANIA MIEJSC.