„Noc pełna eksperymentów”

18/09/2015 - 19/09/2015

Noc pełna eksperymentów

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie zaprasza dzieci w wieku od 10 do 12 lat do biblioteki na Noc pełną eksperymentów. W rolę małych chemików i nie tylko najmłodsi będą mogli wcielić się już 18 września 2015 r. Startujemy o godz. 20.00. Impreza rozpocznie się spotkaniem wszystkich uczestników w holu Centrum Kultury, gdzie będą mieli oni okazję zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi całej zabawy. Następnie młodzi ochotnicy podzieleni zostaną na cztery grupy oraz otrzymają pierwsze wskazówki. Przez najbliższe godziny odbędą wędrówkę po zaplanowanych szlakach, rozwiązując przygotowane dla nich doświadczenia chemiczne oraz fizyczne, zdobywając za prawidłowe ich rozwiązania specjalne punkty. Po przejściu trasy małego naukowca oraz zdobyciu odpowiedniej wiedzy najmłodsi trafią do Biblioteki, w której będzie czekała na nich ostatnia wybuchowa niespodzianka, będąca zwieńczeniem całej zabawy. O godz. 8.00 rano wrócimy wszyscy do swych domów wyczerpani po całonocnych intelektualnych zmaganiach, ale wzbogaceni o pewne doświadczenia z zakresu nauk ścisłych. Udział najmłodszych w zabawie jest całkowicie bezpłatny!!! Rodzice mogą dokonywać zapisu dzieci na noc w bibliotece tylko i wyłącznie OSOBIŚCIE w Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie, przy ul. Szkolnej 16. Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel. 61 25 00 401. Nabór będzie otwarty do 13 września 2015 r. lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA: Z DNIEM 04.09.2015 LISTA UCZESTNIKÓW NOCY ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA Z POWODU WYCZERPANIA MIEJSC.