Niezwykła Historia – premiera Teatru Ruchu i Tańca

25/11/2017

25 listopada o godz. 18.00 w sali widowiskowej CKiBP odbędzie się premiera spektaklu Niezwykła Historia. Za próby i choreografię i opiekę artystyczną do spektaklu odpowiedzialny jest Dawid Mularczyk, natomiast autorem scenariusza i reżyserem jest Piotr Bańkowski, który tak opisał treść historii:

Jest to opowieść o chłopcu który czytając baśń, zostaje wciągnięty w nią przez czarnoksiężnika. Czarnoksiężnik potrzebował jego pomocy. Chłopiec miał uratować tę historię przed postacią Pochłaniacza Liter, który spowodował spustoszenie na stronach tej baśni. To on musi dopisać dalszą jej część.

Nasz bohater spotyka w baśni niezwykłe postaci, które zaprzyjaźniają się z nim. Jedne są optymistami, inne marudami, ale wszystkie pomagają mu w kreowaniu dalszej opowieści. Tylko jedna postać utrudnia mu zadanie i pomaga Pochłaniaczowi. Jest nim Wirus.

Spektakl opiera się po części na projekcji filmowej, po części na grze cieni.

Autorkami projekcji  są : Anna Hańczewska oraz Alicja Piotrowska natomiast muzykę do spektaklu skomponował Michał Słowiński. Zapraszamy serdecznie na interaktywny spektakl gdzie ruch, światło i projekcja stworzą Niezwykłą Historię.

 

25 listopada 2017 r., godz. 18.00

Sala widowiskowa CKiBP

Suchy Las, ul. Szkolna 16.

WSTĘP WOLNY – zaproszenia do pobrania w sekretariacie CKiBP od 2 listopada

(pon.-pt. godz. 9.00-17.00)

Ilość miejsc ograniczona.