Mikołajkowa niespodzianka: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra

06/12/2016

Uwaga, dla wszystkich młodych i starszych miłośników kina i książek, w szczególności z serii Biura Detektywistycznego Lassego i Mai przygotowaliśmy Mikołajkową niespodziankę! Niespełna miesiąc po premierze kinowej przygód dwójki młodych detektywów zapraszamy na 2 seanse w CKiBP!

biuro_stella-nostra-1

W Valleby trwają przygotowania do ślubu dwojga właścicieli miejscowej kawiarni. Okazuje się, że goście pary młodej należą do zwalczających się nawzajem sycylijskich mafii. Czy Lassemu i Mai uda się zapobiec wojnie mafii oraz doprowadzić do ślubu dwojga zakochanych?  W małym szwedzkim miasteczku Valleby trwają gorączkowe przygotowania do ślubu dwojga właścicieli miejscowej kawiarni – Dina Paniniego i Sary Bernard. Młodzi detektywi Lasse i Maja pomagają swoim przyjaciołom z kawiarni w przygotowaniach do uroczystości. Kiedy jednak do Valleby przybywają krewni pary młodej, okazuje się, że należą do zwalczających się nawzajem sycylijskich mafii. Ślub Dina i Sary zawisa na włosku. Sytuacja robi się tym bardziej gorąca, że z sejfu ginie drogocenny klejnot jednej z rodzin. Czy Lassemu i Mai uda się zapobiec wojnie mafii w Valleby oraz doprowadzić do ślubu Sary i Dina?

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai to bestsellerowa seria książek duetu Martina Widmarka (tekst) i Heleny Willis (ilustracje).

Szwedzkie Jury Dziecięce od kilku lat przyznaje kolejnym tomom tytuł książki roku. Przygody dwójki detektywów (Wyd. Zakamarki) cieszą się ogromną popularnością również w Polsce.

 

6 grudnia 2016 r., godz. 9.00 i 11.00

Miejsce: Sala widowiskowa CKiBP

Bilety: 5 zł

Kategoria wiekowa: 6+

Czas trwania: 80 min. (dubbing)

Uwaga! Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejsza rezerwację telefoniczną biletów pod nr 61 2500400