Międzynarodowy Dzień Teatru w Suchym Lesie i Chludowie

27/03/2014

MDT5Obchodzony od ponad pół wieku 27 marca Międzynarodowy Dzień Teatru promujący teatr, ale też mający na celu uświadamianie wagi sztuki i artystycznej kreacji w życiu codziennym, zawita w tym roku również do Gminy Suchy Las. Jest to okazja by w świat teatralnych kreacji zabrać najmłodszych widzów w Suchym Lesie oraz widzów dojrzalszych w Chludowie.

Teatr Fuzja

27 marca 2014 zapraszamy dzieci od 3 roku życia na spektakl „Odkrywcy” Teatru Fuzja, który zabierze dzieci w wyjątkową podróż, w trakcie której będziemy odkrywać różne sekrety, tropić dziwne sprawy. „Odkrywcy” to spektakl, w którym dzieci razem z głównymi bohaterami przemierzają świat i współtworzą niektóre sytuacje. Wartka akcja, wesołe piosenki i wspólne animacje sprawiają, że dzieci nie tylko się bawią, ale też dowiadują się różnych ciekawostek.Na spektakl otwarty dla wszystkich widzów zapraszamy do sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie o godz. 11:30. Bilet: 5 zł.

018

W Chludowie wystąpi Skansen Teatralny ze spektaklem „7 dni z życia kobiety”, który pokazuje różnego rodzaju absurdalne sytuacje, problemy, dotyczące zarówno płci pięknej, jak i relacji damsko-męskich. Widzów czeka duża dawka humoru i energii w wykonaniu aktorek z dystansem podchodzących do swoich przywar i w sposób bardzo naturalny kreujących postaci teatralne. Widzów zapraszamy w czwartek, 27 marca do sali OSP w Chludowie o godz. 19.00, bilet: 10 zł.

Bilety już w sprzedaży w Sekretariacie CKiBP w Suchym Lesie oraz w serwisie Bilety24.pl

Bilety również można rezerwować telefonicznie pod nr 61 2500 400 i odebrać na miejscu w dniu spektaklu.