Międzynarodowy Dzień Teatru- spektakl „Elmer-słoń w kratkę”

27/03/2015

W Dniu Międzynarodowego Dnia Teatru, 27 marca, święta wszystkich związanych z teatrem, w tym także widzów zapraszamy najmłodszych na spotkanie z dobrze znanym słoniem Elmerem. „Elmer-słoń w kratkę” opowiada o przygodach wyjątkowego słonia, który mimo tego, że wyróżnia się ze stada, ma wielu przyjaciół i tworzy sytuacje sprzyjające integracji grupy. Elmer to niesamowity słoń, który utwierdza dzieci w przekonaniu, że inny wcale nie znaczy gorszy. Od razu zjednuje sobie sympatię maluchów bo nie dosyć że śmieszny, to świat jego przeżyć jest bardzo podobny do tego, jaki reprezentują najmłodsi. Jego przygody pełne są pozytywne emocji, radości, zabawy i śmiechu.
Razem z Elmerem dziecko odkrywa swoje indywidualne talenty, uczy sie tolerancji i otwartości, buduje poczucie własnej wartości i przekonuje się, że warto poznawać świat i zdobywać przyjaciół. Inny czyli równy, czyli ciekawszy, wnoszący coś nowego do naszego życia.
Elmer prostymi środkami chwali subtelność, inteligencję i wyrozumiałaość. I przede wszystkim bawi małych, jak i dużych.

Przygody słonia oparte są na serii książek przeznaczonych dla najmłodszych dzieci. Twórczość Davida McKee dotarła do ponad 30 krajów i przetłumaczona została na kilkanaście języków. Przygody słonia w kratkę są entuzjastycznie przyjmowane przez dzieci i rodziców na całym świecie. W roku 2014 Elmer obchodził 25 urodziny.
Warto być sobą i warto mieć przyjaciół!

Termin: 27 marca 2014 r., godz. 9.15 i 10.30

Miejsce: Sala widowiskowa Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej

ul. Szkolna 16, Suchy Las

Bilety: 5 zł/ os.

Dostępne w Sekretariacie CKiBP (pon.-piątek godz.8.30-17.00) oraz na stronie www.bilety24.pl