MAKRAMOWE OZDOBY ŚWIĄTECZNE

25/11/2023

Zapraszamy na warsztaty, na których wypleciesz niepowtarzalne dekoracje świąteczne.

Na spotkaniu poznasz makramowe sploty i samodzielnie stworzysz swoje dekoracje bożonarodzeniowe, które będą świetną ozdobą domu lub niepowtarzalnym prezentem na pod choinkę.

Prowadzenie: Monika Melkowska – Pasje Mony Jestem Monia. Prowadzę pracownie rękodzieła Pasje Mony. Prowadzę warsztaty rękodzieła. Tworzę przestrzeń gdzie kreatywność uspokoi Twoją duszę a Ty odnajdziesz spokój. Tworzę przedmioty na szydełku oraz makramy.

Koszt warsztatów

– 100zł  uczestnik indywidualny

– 100 zł rodzic + dziecko (za parę)

– 135 zł rodzic + dwójka dzieci

Wszystkie niezbędne materiały wliczone w cenę.

Bilety dostępne na stronie www.bilety24.pl, obowiązują zniżki na Kartę Dużej Rodziny oraz Sucholeską Kartę Seniora, bilety ze zniżką dostępne w sekretariacie CKiBP otwartym w godzinach: pn. 9:30-17:30, wt.- pt. 8:00-16:00.

25.11.2023 r.,  godz. 11:00-13:00
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las, ul. Szkolna 16