MAKRAMA ŚCIENNA

22/10/2022

Jestem rękodzielniczką i trenerką mentalną. Moją misją jest tworzenie przestrzeni, gdzie kreatywność uspokoi Twoją duszę.

Chcę dawać spokój duszy budząc Twoją kreatywność. Chcę poprzez rękodzieło uczyć rozplatania życiowych splotów.

Pokażę Ci jak w prosty sposób odnaleźć pasję, spędzić czas ze sobą.

Przy okazji nauczysz się nowych rzeczy – może to będzie Twój sposób na relaks, wyciszenie a może nowy sposób na życie.

Podczas warsztatu poznasz podstawowe sploty makramowe, które pozwolą Tobie stworzyć przy użyciu sznurków dekorację ścienną.

Znając technikę będziesz mogła puścić wodze fantazji i robić różnego rodzaju makramy.

Z warsztatów wyjdziesz z własnoręcznie wyplecioną dekoracją.

Spędzisz w kreatywny sposób te 3 godziny, zadbasz o chwile tylko dla siebie.

Dzięki umiejętnościom zdobytym podczas warsztatu będziesz mogła sama tworzyć kolejne makramowe przedmioty.

Zapewniam wszelkie potrzebne materiały, wiedzę i świetną, twórczą atmosferę.

W cenie:

– doskonałej jakości sznurek

– stanowisko pracy przy wygodnych stojakach,

– solidna dawka wiedzy i doskonałej zabawy

22 października, godz. 10:00-13:00

Koszt: 160 zł (25% zniżki na sucholeską Kartę Dużej Rodziny oraz 50% zniżki na sucholeską Kartę Seniora)

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las, ul. Szkolna 16

Zapisy: 612 500 402 / 400