Magia Opery

06/04/2018

Połączenie muzyki, śpiewu i aktorstwa tworzy specyfikę teatru operowego. Będąc pod jego urokiem Wojciech Guzikowski postanowił pokazać operowych bohaterów z tak bliska, jak  nie może zobaczyć ich widz nawet z najlepszych miejsc na widowni. Tak powstały portrety postaci, w które wcielili się czołowi artyści Teatru Wielkiego w Poznaniu. To dzięki ich talentom i sztuce aktorskiej mogły powstać te obrazy. Reszta to fotografia.

Na wernisaż wystawy Magia Opery, przedstawiającej fotografie  Wojciecha Guzikowskiego, zapraszamy 6 kwietnia o godz. 18.00 do holu sucholeskiego Centrum Kultury.

Wojciech Guzikowski to artysta fotografik, który kocha operę i chce się tymi uczuciami podzielić. Jego portrety operowe narysowane światłem, żyją nowym życiem, są pełne emocji – cierpią, cieszą się, śmieją, nienawidzą.

6 kwietnia 2018, godz. 18.00

Hol CKiBP