LATA I MY

11/12/2015

Zapraszam na spotkanie w DOŚWIADCZALNI – w krainie wyobraźni, w gronie optymistów, w poczekalni marzeń, w rzeczywistości nierzeczywistej, w TEATRZE.

Zapraszam młodych ,starszych i całkiem dojrzałych do obejrzenia widowiska składającego się z kilkunastu obrazów scenicznych , którego bohaterem będzie zwykła/niezwykła biała rurka pcv.Zapraszam tych z otwartą wyobraźnia oraz tych, którzy nie wierzą ,że może ona czynić cuda –wyginać się, skracać, wydłużać, zwijać, skręcać, grać, tworzyć korony, filiżanki, zbroje, ptaki i zwierzęta.

Zapraszam do magicznego miejsca w którym młodzi artyści z Chludowa, Opalenicy, Pniew, Owińsk, Wysokiej , Poznania i Suchego Lasu pokażą jak zwykły kawałek plastiku może zmienić świat, dodać optymizmu, uzbroić w poczucie humoru, wzruszyć i rozmarzyć.
Gościnnie wystąpi opalenicki ruch teatralnych doświadczalnych ze specjalnym pokazem „odpalamy wyobraźnię”

Dziękuję za pomoc w przygotowaniu widowiska –Agnieszce Gierach, Arturowi  Szychowi, Renacie Knop, Beacie Bodzek, Joannie Napierale,  Dorocie Garczarek, Marii Gryczkowskiej, Grzegorzowi Babiczowi, Violetcie Reysowskiej

Bogdan Żyłkowski, stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Termin: 11 grudnia 2015r., godz. 17.00