Lapino Handmade – więcej niż świetna zabawa

28/11/2014

Warsztaty z Lapino HandmadeWarsztaty dla Wszystkich dla których, rękodzieło lub szeroko pojęte slow life jest bliskie, lub intrygujące.Warsztaty Lapino Handmade rozwijają wyobraźnię i zmysł estetyczny, ale też zdolności manualne. Zachęcają do cierpliwości, precyzji, skupienia – to dzięki nim efekt pracy jest lepszy, a satysfakcja większa. Poziom trudności zajęć jest dostosowany do umiejętności grupy czy poszczególnych uczestników.

Warsztaty aktywują i rozwijają sprawność operowania igłą i nicią, pracę z różnymi rodzajami tkanin, umiejętność zestawiania ich kolorów i faktur, łączenia z innymi materiałami oraz magię przetworzenia płaskiej formy tkaniny w trójwymiarowy przedmiot.

Oferujemy materiały, narzędzia, umiejętności i inspirację, by  rozbudzić drzemiącą w uczestnikach kreatywność. Uczestnicy wychodzą z warsztatów nie tylko z przynajmniej jednym, własnoręcznie wykonanym przedmiotem, ale przede wszystkim z nowymi umiejętnościami i – jak pokazuje doświadczenie prowadzącej, Pani Klaudii Wiśniewskiej z  Lapino Handmade – inspiracją i motywacją do kontynuowania twórczej pracy w domu. To więcej niż dobra zabawa!

Warsztaty poprowadzi Klaudia Wiśniewska, absolwentka UAM – historia sztuki. Zajmuje się rękodziełem artystycznym – projektuje i własnoręczne wykonuje  elementy  wystroju wnętrz, kostiumów i ozdób oraz prowadzi blog artystyczny poświęcony tematyce rękodzielniczej. Jej zainteresowania to także historia tkanin, kostiumów i przedmiotów użytkowych oraz fotografia artystyczna.

28 listopada, godz. 17.30-20.30 

Koszt: 50 zł/os.

Grupa min. 10 osób. 

Zapisy w sekretariacie CKiBP do 20 listopada 2014 r.

mail: osrodekkultury.pl

nr tel. 612 500 400