Książka z wielkanocnym jajem

18/04/2019

Książka z wielkanocnym jajem

Czy akcję na rzecz propagowania czytelnictwa można połączyć ze zwykłym wielkanocnym jajkiem? Jeżeli ktoś z Was w pierwszej chwili pomyśli, że jest to całkowicie niemożliwe, to z całą pewnością nie ma racji. 18 kwietnia 2019 roku sucholeska biblioteka ponownie rusza z akcją Książka z wielkanocnym jajem, która zyskała całkiem spore zainteresowanie. Działanie to ma zachęcić do aktywnego czytania książek, a co za tym idzie do częstszego korzystania z usług oferowanych przez bibliotekę. Okres przedświąteczny jest ku temu najlepszym czasem. W związku z tym każdy kto odwiedzi bibliotekę tego dnia i odnajdzie na jednej z bibliotecznych półek książkę oznaczoną specjalnym wielkanocnym emblematem – będzie miał okazję otrzymać ją w ramach świątecznego upominku, udzielając bibliotekarzowi odpowiedzi na jedno proste pytanie. Czy każdy z Was będzie znał na nie prawidłową odpowiedź? Wpadnijcie do biblioteki i przekonajcie się sami. Zachęcamy do zabawy!