KRÓL

27/03/2020

Szanowni Państwo! Z przykrością, ale w poczuciu współodpowiedzialności i działając w oparciu o wytyczne Ministerstwa Zdrowia od dnia dzisiejszego ZAWIESZAMY ZAJĘCIA GRUPOWE
I INDYWIDUALNE, DZIAŁALNOŚĆ BIBLIOTECZNĄ ORAZ ODWOŁUJEMY PLANOWANE WYDARZENIA DO 29 MARCA 2020 WŁĄCZNIE.

Bilety zakupione w punkcie kasowym w CKiBP będzie można zwracać w tymże punkcie w terminie od 30.03.2020 do 10.04.2020.

Bilety zakupione przez serwis bilety24.pl należy zwróć zgodnie z procedurą na stronie www.bilety24.pl.

BĘDZIEMY PRÓBOWALI ZNALEŹĆ NOWY TERMIN KONCERTU KRÓLA.

 

27 marca w sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej wystąpi Król. Podczas koncertu będzie promował swoją najnowszą solową płytę pod tytułem Nieumiarkowana, która ukazała się we wrześniu 2019.

Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej.
Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR .
W 2014 Król postanowił wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą albumów Nielot, Wij (2015) oraz Przez Sen (2016), Przewijanie na podglądzie (2018).

Za płytę Przewijanie na Podglądzie Król został nagrodzony Mateuszem Trójki, a także nominowany do wielu nagród m.in. Fryderyka.

Król ze swoim zespołem wystąpił na największych festiwalach i wydarzeniach muzycznych w Polsce, m.in. Open’er Festival, Off Festiwal, Męskie Granie, czy Tauron Nowa Muzyka.

KRÓL wystąpi w składzie:
Błażej Król – śpiew, gitara
Iwona Król – instrumenty klawiszowe, wokale
Thomas Fietz – perkusja, elektronika
Jan Migdal – bas

Jeśli lubicie muzykę nawiązującą stylem do lat osiemdziesiątych, gdzie brzmienia syntezatorów współgrają z przetworzonymi samplami znanych instrumentów, a towarzyszy temu ciekawy głos mający coś do powiedzenia, albo jeżeli po prostu jesteście ciekawi jak to wszystko razem brzmi – zapraszamy na koncert.

KRÓL
27 marca 2020, godz. 19.00
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
Suchy Las, ul. Szkolna 16
bilety wyprzedane!