Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

29/10/2021 - 26/11/2021

Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las zaprasza Was do udziału w Konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową. Podobnie jak w latach ubiegłych, konkurencja będzie odbywała się w różnych kategoriach wiekowych w grupach oraz indywidualnie.

Zapraszamy dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół, zajęć pozaszkolnych, przyjaciół, ale także całe rodziny, seniorów, dużych i małych konstruktorów do wzięcia udziału w konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową. Najważniejsza jest pomysłowość i oryginalność, przy jednoczesnym odwołaniu do tradycji. Technologia wykonania prac jest dowolna, jednak mile widziane są materiały ekologiczne i recyclingowe.

W tym roku CKiBP również przewidziało nagrody finansowe. Zwycięzcy każdej kategorii wiekowej otrzymają 700 zł w przypadku prac zbiorowych i 500 zł w przypadku prac indywidualnych.

Szopki będzie można dostarczyć do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie przy ul. Szkolnej 16 w terminie 22-26 listopada w godz. 9:00-18:00. Wręczenie nagród odbędzie się podczas Sucholeskiej Noelki 11 grudnia.

Regulamin i Karta Zgłoszeniowa 2021