Koncert ostatkowy Orkiestry Dętej z Chludowa

13/02/2024

Koncert ostatkowy Orkiestry Dętej z Chludowa

Wspólnie z Orkiestrą Dętą z Chludowa muzycznie, radośnie i hucznie zakończymy karnawał ostatkowym koncertem 13 lutego 2024 r. o godz. 19.00 w hali sportowej GOS.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!


Na koncercie usłyszymy muzyczne motywy z filmów min. Z Króla Lwa czy Piratów z Karaibów oraz utwory rozrywkowe. Tegoroczny jubileuszowy, 10. Koncert ostatkowy, uświetnią wyśmienici soliści: Iza Kwaśniewska-Pakuła, Iza Dolata, Kinga Piechowiak, Julia Bartyńska, Mikołaj Wroński, Zbyszko Tuchołka, Mateusz Nowicki oraz Wojciech Hącia. Do muzyków dołączą chórki z Zespołu Pieśni i Tańca Chludowianie. Podczas koncertu odbędą się dwie zbiórki na cele charytatywne: dla Pani Justyny Szymańskiej-Mikołajczak i Pani Kamilli Kandulskiej-Gulczyńskiej.

Orkiestra Dęta z Chludowa gromadzi w swoich szeregach ludzi, którzy kochają muzykę, amatorów często uczących się samodzielnie, których niesamowity upór, chęci i czas poświęcony na wielogodzinne ćwiczenia przyczyniły się do niesamowitego poziomu występów. Więcej informacji dotyczących orkiestry przeczytać można na stronie: www.orkiestrachludowo.pl.

13 lutego 2024 r., godz. 19.00

hala sportowa GOS

Suchy Las, ul. Szkolna 20

Bilety: 55 zł N/ 45 zł U do nabycia w sekretariacie CKiBP (pon. 9:30-17:30 i wt-pt. w godz. 8:00-16:00) i na www.bilety24.pl.