Koncert noworoczny w wykonaniu Rodziny Bałabanów i ich Gości

04/01/2015

Koncert Noworoczny_B2

Nowy rok Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna wita specjalnym koncertem.  4 stycznia 2015 rok o godz. 17.00 na scenie sali widowiskowej CKiBP gościć będziemy znakomitych muzyków – co ważne, mieszkańców naszej gminy – tworzących Kwartet Rodziny Bałabanów. Są to: Lech Bałaban, altowiolista, koncertmistrz w Orkiestrze Kameralnej AMADEUS kierowanej przez Agnieszkę Duczmal, Agnieszka Bałaban, wiolonczelistka grająca m.in. z takimi zespołami jak:   Trio  Barokowe,  Kwartet Złotnicki czy Poznańskie Trio Smyczkowe  oraz dwaj synowie grający na skrzypcach – Wiktor (19 lat) i Jan (17 lat). Podczas naszego noworocznego koncertu do Kwartetu dołączą zaproszeni przez rodzinę Bałabanów  goście Dorota Kwiecińska-Erenz,skrzypaczka, dr hab. w Akademii Muzycznej w Poznaniu, również mieszkanka naszej gminy oraz Piotr Niewiedział, pianista pracujący w Akademii Muzycznej w Poznaniu. Usłyszymy m. in. kompozycje Antonio Vivaldiego, W.A.Mozarta, A.Dvoraka oraz muzyczne niespodzianki.

Patronat nad koncertem objął Wójt Gminy Suchy Las.

Koncert jest bezpłatny, warunkiem uczestnictwa jest posiadanie zaproszenia, które można odbierać w sekretariacie CKiBP od 1 grudnia.

UWAGA: zaproszenie może być znakomitym świątecznym prezentem!