Koncert MEZO i przyjaciół

21/02/2014

Mezo wraz ze swoimi przyjaciółmi wystąpi 21 lutego w Sali Widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie przy ul. Szkolnej 16. Koncert będzie nosił tytuł MEZO & FRIENDS – JEST NAS WIELU. Wraz z Mezo na naszej scenie pojawią się świetni wokaliści: Kasia Rościńska i John James, a także beat-boxer i showman – Vito WS – cała trójka jest znana z programu telewizyjnego BITWY NA GŁOSY, gdzie tworzyli zespół wokalny Mezoteam. Muzykę na żywo zagra zespół wspierany przez Dj`a Skilla.

Nazwa koncertu nawiązuje do piosenki o „pomarańczowej rewolucji” na Ukrainie, stworzonej przez Mezo i zaprzyjaźnionych artystów 9 lat temu. Każdy, kto kupi bilet na koncert,  otrzyma gratis płytę JEST NA WIELU na której można usłyszeć m.in. Mezo, Ascetoholix, 52 Dębiec, Owala czy Cisza i Spokój.

Mezo o koncercie  mówi: Mieszkam w Suchym Lesie, cieszę się, że powstało tu takie piękne Centrum Kultury, które już dziś tętni życiem. Zapraszam na koncert MEZO & FRIENDS, na którym przekrojowo zagramy piosenki z całej mojej dekady na scenie muzycznej, z akcentem na wsparcie proeuropejskich dążeń Ukrainy – stąd pomysł na dodanie płyty do biletu. Być może zagram już także coś z nadchodzącej płyty KRAJOBRAZ PO BITWIE, której premiera odbędzie się w maju 2014.

Bilety w cenie 29 zł do nabycia w sekretariacie CKiBP w Suchym Lesie lub poprzez stronę www.bilety24.pl.

Przy zakupie w CKiBP płyty będą wydawane wraz z biletem; przy zakupie biletu online płyty będą wydawane w momencie wejścia na salę na podstawie okazanego biletu.