Koncert karnawałowy oraz ostatkowy Orkiestry Dętej z Chludowa

06/02/2015

foto Orkiestra

Okres zimowy nie musi być szary, wręcz powinien być kolorowy, karnawałowy! Karnawałowe zatem koncerty przed nami!

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las wraz z Orkiestrą Dęta z Chludowa zapraszają  na koncert karnawałowy ” Przetańczyć całą noc” 6 lutego 2015r. o godz. 19.00 w wykonaniu Orkiestry Dętej z Chludowa pod batutą Krzysztofa Żeleśkiewicza. Koncert odbędzie się w Sali widowiskowej CKiBP przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie.

Wspólnie z Orkiestrą Dętą z Chludowa również  muzycznie, radośnie i hucznie zakończymy karnawał ostatkowym koncertem 17 lutego 2015 r. o godz. 19.00 w Sali widowiskowej CKiBP.Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! Bezpłatne wejściówki do odbioru w Sekretariacie CKiBP.