Koduj_Pro, czyli nauka programowania w domu

09/03/2021 - 20/03/2021

Zdjęcie przedstawia logo projektu Koduj_Pro. Na środku białego tła umieszczona jest rysunkowa grafika. Przedstawia dwie dłonie nad klawiaturą laptopa. Poniżej w czarnej prostokątnej ramce widoczny jest napis z wielkich liter: koduj pro.

Chcesz nauczyć się programowania? Wypożycz z naszej biblioteki bezpłatny dostęp do platformy Liga Niezwykłych Umysłów i weź udział w kursie na poziomie podstawowym z języka Python lub obsługi baz danych SQL!

Każdy zapisany do naszej biblioteki czytelnik może uzyskać bezpłatny dostęp do obu kursów na 21 dni.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w kursach należy:

Oferujemy następujące kursy:

SQL Level 1

• 5 rozdziałów, 116 lekcji
  • Zakres zagadnień: wprowadzenie do baz danych, pobierani danych, sortowanie, warunki – operatory porównania i operatory logiczne, grupowanie, operatory arytmetyczne, wprowadzanie danych, modyfikowanie danych, usuwanie danych, tworzenie tabel, modyfikowanie tabel, usuwanie tabel, podstawy łączenia tabel.

Python Level 1

• 7 rozdziałów, 169 lekcji
  • Zakres zagadnień: zmienne, łańcuchy znaków i ich metody, typy danych, operatory arytmetyczne, funkcje, instrukcje warunkowe, operatory logiczne, pętle, sekwencje danych: łańcuchy, krotki, listy i operacje na sekwencjach, zbiory, słowniki, obsługa wyjątków, praca z plikami tekstowymi.

Czym jest Liga Niezwykłych Umysłów:

Platforma LNU jest profesjonalnym narzędziem do nauki programowania, nagrodzonym złotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich EDUTEC 2020. Zawiera kursy programowania i obsługi baz danych w językach C++, Python, Java i SQL. Dzięki zawartej w niej wiedzy, automatycznej i natychmiastowej ocenie rozwiązań użytkowników oraz dostępie do pomocy konsultantów, umożliwia samodzielną naukę programowania od podstaw, a także wspomaga prowadzenie zajęć stacjonarnych oraz zajęć prowadzonych online z tego zakresu.

Obejrzyj krótki film wprowadzający do platformy LNU: Wprowadzenie do platformy LNU

Projekt realizowany dzięki współpracy z Soft Power sp. z o. o

Napisy na białym tle: od strony lewej wielkimi literami skrót LNU, na środku nazwa platformy Liga Niezwykłych Umysłów, po prawej w formie koła złoty medal Międzynarodowych Targów Poznański EDUTEC 2020.