Kajakiem przez Atlantyk – Spotkanie autorskie z Aleksandrem Dobą

17/03/2016

kayak-963160

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las serdecznie zaprasza 17 marca 2016 r. o godz. 19.00 na spotkanie autorskie z podróżnikiem, kajakarzem i odkrywcą Aleksandrem Dobą. Swą turystykę kajakową Doba uprawia od około 1980 roku. Przepłynął ponad 64 tys. km, w tym kilkanaście tysięcy po samych morzach. Jako pierwszy kajakiem opłynął Morze  Bałtyckie, a także Jezioro Bajkał. Wrażenia ze swej wyprawy przez Ocean Atlantycki uwiecznił na kartach książki zatytułowanej Olo na Atlantyku wydanej nakładem wydawnictwa Bezdroża w 2012 roku. Natomiast w roku 2015 za swe zasługi został uhonorowany Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, a w plebiscycie miesięcznika National Geographic okrzyknięto go człowiekiem roku. Wszystkich zainteresowanych spotkaniem zachęcamy do odbioru darmowych wejściówek z CKiBP przy ul. Szkolna 16 w Suchy Las, tel. 61 25 00 401.

Gorąco zapraszamy.

aleksander_doba_olo_na_atlantyku (1)